Neden Ömer Kumova inşaat ?

 Omer Kumova inşaat'ın 30 yillik sektorel tecrubesi ve yalnizca üçüncü jenerasyon yonetiminde tamamlanmış olan 27 farkli projenin getirdigi ozguven; dahil oldugunuz projedeki tum detayların ozenle hayata geçirildiğinin en onemli gostergesidir. Yalnizca inşaat sektorunde faaliyet gosteren bir firma olmanin getirdiği birikimi, uzun yillardir birbiriyle uyum içinde çalışan ekiplerle sahaya aktaran Omer Kumova inşaat: satış oncesi ve satiş sonrasi süreçlerinde de, profesyonel iletişim ve daimi memnuniyet prensipleriyle hizmet vermeyi like edinmiştir.
Bugune dek Bursa'da hayata geçirdigi prim degeri yuksek projelerle Carrefour bolgesi,Ertugrulkent, Balat Bademli beşevler ve bodrum gibi bolgelerin marka değerini arttirma konusunda en başarılı firma olan Omer Kumova inşaat: ayni vizyonla Kayapa bölgesininde, yeni Ertugrulkent olma yolundaki en onemli öncüsü konumundadır.
Siz de bu buyuk ailenin bir parçasi olun; hayata aynı pencereden bakan insanlarla komşuluğun, huzur ve konfor dolu bir hayatin ayricalığını yaşayın.